KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207095
nr 1320 7095
Gustaf Höyer, Stilleben. Signerad, daterad 1946. Olja på duk, 59x54 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:17:23
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr